Neviete čo na uši? No predsa náušnice strieborné


Krása ženy je natoľko výnimočná, že si zaslúži v každom prípade podporiť. A niekto múdry vymyslel už v dávnej histórii hromadu krásnych šperkov ako prstene, náramky, retiazky, náhrdelníky a okrem zlatých aj náušnice strieborné.
Ich kúzlo spočíva nielen v tom, že slúžia ako okrasa práve na uši, ale tiež v tom, že sa jedná o výnimočný a veľmi estetický materiál, ktorý pristane každej žene.
Okrem samotného materiálu tento šperk často obsahuje i kombinácie s ďalšími prvkami a to predovšetkým rôzne číre aj farebné kamienky. Najčastejšie zirkony či obľúbené kamienky od Swarovski.

naušnice

Výnimočný šperk pre výnimočné ženy
Striebro patrí medzi najobľúbenejšie materiálya práve na ušiach pôsobí tento materiál veľmi výrazne a okúzľujúco. Dokáže zvýrazniť celkový vzhľad a skvele sa nosí bežne i na výnimočné príležitosti.
Okrem toho samotný šperk patrí medzi tie, ktoré sa nosia najčastejšie a zastáva tak dôležitú funkciu a miesto v šperkovnici asi každej ženy. Sú výnimočné tiež tým, že sú na ušiach značne viditeľné a tým pádom budia pozornosť. A pekný výber prináša iba chválu a obdiv.

stříbrné náušnice

Okrem toho je možné šperk zladiť aj s ostatnými doplnkami ako retiazky či prstene alebo náramky. Dokonca sú často volené modely, ktoré splynú aj so samotným oblečením či sa hodia k očiam.
Tvoria tiež prvý dojem pri pohľade na vás a dokážu mnohé o vás povedať.Napríklad to či ste milovníčky jednoduchosti alebo luxusu či dokonca extravagancie. Výrazné prvky sú známkou vysokého sebavedomia a toho, že sa nebojíte výzvy.

Výhodou tohto šperku je, že každý deň si môžete vziať iné a to podľa nálady, počasia, ročného obdobia či spoločenskej príležitosti.
Sú príjemným spestrením celkového vzhľadu, ktoré nikdy neomrzí a môžete si vyberať z rôznych možností prevedenia. Tým pádom uspokojíte svoj vkus i potreby. Vychutnajte si ich kúzlo i pestrí možnosti výberu.