Podľa tvaru tváre si vyberajte aj strieborné náušnice

Skúsme spolu zaloviť v pamäti a nájsť univerzálnejší materiál, z ktorého by sa dali vyrobiť doplnky určené na každú príležitosť, či k outfitu počas bežného dňa alebo na slávnostné chvíle k dlhej róbe ako je striebro. Ligot a noblesa z neho doslova sálajú, a to sú vlastnosti, vďaka ktorým je možné použiť ho na výrobu tých najskvostnejších kúskov do šperkovnice každej ženy.

Štýly a tvary náušníc pre každú ženu

Argumenty typu “ja šperky nenosím, do práce sa nehodia“ a podobne neobstoja, pretože trh s doplnkami a šperkmi je bohatý na množstvo najrozmanitejších typov, druhov a tvarov šperkov zo striebra, ktoré sa dajú využiť aj vo všedný deň. Stačí sa porozhliadnuť napríklad na strieborne nausnice Gameon.sk internetových stránkach a nájdete neskutočne veľa inšpirácií, vďaka ktorým sa vám pod ruky pripletie práve ten najvhodnejší pre vás. Základ je mať jasno v tom kam a na aké príležitosti by ste si šperk zaobstarali, a podľa toho zadávať údaje aj do vyhľadávačov.

Každý ponúkaný šperk má rýdzosť v hodnote 925/1000 a na každom je aj punc. Požiadavky na strieborné náušnice majú ženy mnohoraké, najčastejšie ide o jednoduché tvary náušníc, ktoré nebudú vyzývavé ani vo všedné dni, napríklad veľmi trendy sú kruhy, potom to môžu byť milé bodky, náušnice „visiaca retiazka“ či iné geometrické tvary bez lesklých ozdôb. Večerné príležitosti mnohé z nás milujú, lebo práve tam si môžeme dovoliť žiariť a ligotať sa v lesku strieborných náušníc, ktoré sú mnohokrát akýmsi skvostom v celom našom outfite, žiaria vďaka pridaným Swarovski kryštálikom, kúskom ozdobeným zirkónmi, opálmi, markazitom či luxusnými perlami.

Aj extravagancia patrí k ženám

Tvár ženy si vyžaduje aj vhodný typ náušníc, ktorý by ju dokonalo „dotvoril“, preto treba pri ich výbere siahať po osvedčených štýloch, ak si však chcete zaobstarať niečo z úplne iného súdka, najlepšie je vyskúšať si ich priamo v obchode, aby ste potom neboli sklamané. Niekedy totiž zatúžime aj po extravagancii, no nie vždy musí dopadnúť podľa našich očakávaní. Čaro doplnkov je predsa v tom, že nás skrášlia a do popredia vytiahnu len to najkrajšie z nás.