Poznáte viagru určenú pre ženy?

Pokles libida sa týka mužov aj žien. V súčasnej dobe plnej stresu sa táto situácia týka oboch pohlaví. Čo má robiť muž v prípade, že má doma sexuálne chladnú ženu? Tomuto javu sa ľudovo hovorí frigidita a žena ju môže získať, alebo ju má už od narodenia. Každopádne muž by mal vziať situáciu do svojich rúk a konať.

Najznámejšia ženská viagra je Lovegra. Pekný obal, milé tablety, ale hrozí nežiaduce účinky. V ČR navyše tablety nie sú povolené na predaj.

 

atraktívna žena

Ako zapáliť v žene vášeň bez Viagry?

Niekedy situácia nemusí byť tak horúca, ako sa môže na prvý pohľad zdať. V žene stačí zažať plameň vášne a sexuálnej energie. Spôsobov, ako to dosiahnuť, je hneď niekoľko.

Muž by hlavne mal pochopiť, po čom jeho žena túži . Pochopiť ju a splniť jej želanie. Samozrejme by mal dobre ovládať aj umenie milostnej predohry a partnerku správne nažhaviť.

Príznaky zníženého libida u ženy sa prejavujú rôzne a u každej inak či na inom stupni intenzity. V prvom rade si však povedzme, že libido počas nášho života prirodzene stúpa aj klesá a takto to je úplne normálne, pretože vážne neexistuje akýsi merateľný rozsah sexuálnej túžby. Každopádne o vážnom poklese libida sa dá hovoriť vtedy ak žena nepociťuje (alebo len úplne minimálne) pohlavný pud od pol roka a viac. Poďme teraz k základným príznakom (symptómom) zníženého libida u žien:

  • žiadny alebo minimálny záujem o sexuálnu aktivitu
  • žiadne alebo minimálne sexuálne fantázie či myšlienky
  • úplný nezáujem o pohlavný styk, žiadne sexuálne signály vysielané partnerovi
  • absencia rozkoše a slasti pri sexe – dokonca často ide až o bolestivý pohlavný styk (dyspaurenia)
  • žiadne príjemné pocity, ktoré normálne vyvoláva stimulácia genitálií, či iných erotogénnych oblastí

tabletky na erekciu

 

V prípade približne 70% žien je možné dosiahnuť orgazmus klitorálny . Keď už teda svoju ženu navnadíme, môžete ich za odmenu dopriať aj orgazmus, ktorý budete zdieľať spolu. Čo keď ale overené metódy zlyhávajú?

Účinnou látkou v tablete je sildenafil . Teda rovnaká látka, aká je obsiahnutá vo Viagre. Je potrebné spomenúť, že Lovegra je u nás neregistrovaný liek a nie je oficiálne zohnať.

Sildenafil v tablete by mal údajne účinkovať podobne ako u mužov aj na ženské telo. Ku správnemu efektu je potreba sexuálnej stimulácie . Teda podnet v podobe dotyku, bozku, pohľadu alebo dráždenie v oblasti genitálií a erotogénnych zón. Nejde teda o afrodiziakum . Do pohlavného orgánu vďaka látke prúdi viac krvi a ten je potom oveľa citlivejšia na akékoľvek dráždenie.