Samsung UE55NU7172

Zvuk ako v kinosále, obraz v dokonalých farbách prírody. To všetko ponúka tento televízor značky Samsung. Bežné rozlíšenie nahradí nadštandardným a výborným 4K, plným detailov a precíznych kontrastov. Technológia PurColour sa postará o zobrazenie prirodzených farebných odtieňov, čím sprostredkuje maximálnu autentickosť každého záberu. Okrem štandardného televízneho vysielania máte na výber zábavu podľa vašich predstáv. Multimediálna aplikácia One Depth v tomto smere ponúka možnosti pre celú rodinu. Užívatelia ďalších zariadení Samsung môžu pohodlne zdieľať obsah prostredníctvom televízora. Pomocou aplikácie SmartThings ich možno ovládať z jediného inteligentného prístroja. Prístup k zábave skrátka nikdy nebol jednoduchší!

plazma

Ostrý obraz plný detailov
Filmy a programy sú dnes zaznamenávané v tej najvyššej kvalite. Vďaka inteligentnému televízoru s ultra vysokým 4K rozlíšením vám neunikne žiadny detail. Nadštandardné rozlíšenie pixelov vám zakaždým sprostredkuje ostré a farebne vyvážené sekvencie.
Ten najdokonalejší zážitok
Každý záber je jedinečnou kombináciou farieb, kontrastu, jasu a ostrosti. Technológia UHD Dimming sa postará, aby boli všetky tieto parametre na najdokonalejšej úrovni a vy ste sa mohli kochať bezchybným výsledkom.
Živé a jasné farby pre vaše oči
Pri vnímaní okolitého sveta dokáže ľudské oko zaznamenať nekonečné množstvo farebných odtieňov. Vnímajte ich pomocou technológie PurColour, ktorá je zárukou prirodzených, avšak veľmi jasných farieb. Ak k tomu pridáme aj dokonalý vysoko dynamický rozsah (HDR), každý záber vás doslova pohltí.
Aplikácia na spravovanie všetkých zariadení
Už sa nemusíte trápiť kvôli hľadaniu diaľkového ovládača. Stačí si do mobilného telefónu nainštalovať aplikáciu SmartThings a všetko budete ovládať pomocou jediného prístroja – ktorý môžete v prípade núdze prezvoniť! Získate prístup ku všetkým inteligentným zariadeniam Samsung vo vašej domácnosti.

inteligentní domácnost

Výborne doplní akýkoľvek interiér
Televízor oplýva štíhlym a elegantným designom. Plastové hrany nijako nezasahujú do obrazovky, ktorú vďaka jej hĺbke 59 milimetrov možno kamkoľvek umiestniť. Televízor nenarúša priestor a sprostredkuje vám zážitok ako v kinosále či na športovom štadióne.
           
Inteligentná zábava kedykoľvek si budete želať
Televízor možno jednoducho pripojiť na internet, kde si každý člen rodiny nájde nekonečné množstvo zábavy. Aplikácia OneDepth umožní surfovanie po internete, sledovanie videí na YouTube, filmov z filmotéky a mnoho ďalšieho. Užívatelia smartphonov a tabletov Samsung si do televízora dokonca môžu ľahko synchronizovať obsah svojich zariadení.