5 jednoduchých spôsobov, ako si vytvoriť perfektné plážové vlny

1. Kulma a cop: 10 minút
Kľúčovou črtou plážových vĺn je to, že začínajú asi v polovici vlasov – čo robí z nich ešte jednoduchšie vyrobenie na vlasoch. Navyše ak si dáte vlasy do copu a potom ich budete natáčať je ľahšie sledovať, ktoré pramene ste natočili a ktoré ešte nie. Výhodou je, že tento účes je veľmi jednoduchý a rýchly.

vysoušení

2. Vyschnutie vlasov cez noc
Ak máte radšej rýchle a nenáročné česanie a nechcete si ničiť vlasy teplom, tak toto je pre vás dokonalá metóda. S niekoľkými strategicky umiestnenými zapletanými vrkočmi, budú vaše ráno po ich rozpletení vyzerať skvelo. Je to jednoduché a rýchle, len musíte počkať cez noc. Je to najlepšie, keď na to večer máte čas.

3. Žehlička na vlasy a twisty: 2 minúty
Všetko, čo potrebujete pre tento tutoriál, je pár minút, sprej s morskou soľou a žehličku na vlasy. Stačia len dva twisty z vlasov a ich následné žehlenie. Teplom sa na vlasoch vytvoria jemné vlny. Nezabudnite hlavne na ochranu proti teplu do vlasov, aby sa vám nezničili.

4. Malá kulma na vlasy: 5 minút
Pravdepodobne ste už počuli, že ak chcete mať malé vlnky, mali by ste použiť tenšie kulmy na vlasy a ak chcete veľké vlny, mali by ste použiť veľkú kulmu. Ak budete používať malú kulmu a rozdelíte si vlasy do veľkých sekcií, môžete ich rýchlo a efektívne zakrútiť do veľkých vĺn a ušetríte si čas.

dlouhé vlasy

5. Žehlička na vlasy: 10 minút
Rovnako ako už v predošlom návode na tomto zozname, na tento trik potrebujete žehličku na vlasy. Ak máte hrubé, dlhé vlasy, tento návod vám môže trvať dlhšie ako ostatné, ale vaše vlny budú stáť úplne za to. Jednoducho sa uistite, že vaše žehlička na vlasy bude smerovať dolu k podlahe, a nie vodorovne.
Ešte určite existuje viacej spôsobov, ako dosiahnuť plážové vlny, ale tieto sú také najzakladanejšie. Čerpajte ešte inšpiráciu z YouTube videí a budete ich ma dokonalé. Je to všetko len na vás a na čase, ktorý tomu venujete. Ale dá sa len s málo časom dosiahnuť dokonalé vlny.