5 TYPOV AKO ZAHNNAŤ NUDU


Zavolajte priateľov a choďte von
Obvolajte pár známych, či už kamarátov s ktorými ste sa dlho nevideli, alebo najlepších kamarátov s ktorými ste každý deň. V obidvoch prípadoch sa spolu zasmejete pri poobednej šálke kávy alebo večernom poháriku vína.

balonek

Objavte svoj skrytý talent
Keď neskúsiš nevieš. Aktivity ktoré na prvý pohľad vyzerajú nezáživne a nudne Vás môžu prekvapiť a stať sa z nich váš nový koníček. Vyšívajte, štrikujte, háčkujte, ujde vám čas a zaženiete nudu. Foťte, zoberte starý zaprášený fotoaparát ktorý už roky leží na poličke a odfoťte kvet ktorý máte na parapete, kto vie možno zistíte že práve toto je váš skrytý talent.

Experimentujte v kuchyni
Našli ste jedlo alebo koláč ktorý vyzerá chutne, ale nikdy ste ho nerobili? Teraz je správny čas na vyskúšanie, veď predsa za skúšku nič nedáte. Možno sa z toho stane vaša domáca delikatesa.

seznámení
 
Choďte si zabehať
Ak nechcete ísť sami vezmite kamaráta/kamarátku, alebo Vášho psa. Telo sa Vám odvďačí tým že nejaké to kilo na váhe klesne, vy zaženiete nudu a môžete sa tešiť z plochého bruška.

Cvičte jógu
Ak je vonku nie je priaznivé počasie na behanie zvoľte jógu.

Naučte sa nový cudzí jazyk
Nikdy neviete kedy sa vám zídu základy španielskeho, nemeckého, ruského alebo hocijakého iného jazyka ktorý vás láka.

Upracte
Už týždne odkladáte upratanie poličky alebo celej izby? Tak teraz nastala pravá chvíľa. Postavte sa a upracte. Budete sa cítiť lepšie a bude Vás baviť viac vecí, ale ak upratané už máte a stále nie a nie zahnať nudu skúste premiestniť nábytok a taktiež sa budete cítiť dobre vo vynovenej miestnosti.

dámská jízda

Pozrite si film alebo seriál
Sú dni kedy sa nám aj napriek nude nechce ani prstom pohnúť. V takéto dni sme vďačný za donášku pizze a možnosť pozrieť si váš obľúbený film či seriál na internete. Uvarte si čaj, objednajte pizzu, zakryte sa dekou a pustite si film či seriál.