Bepečnosť je v dome prvoradá

Zariaďujete svoj dom a stále si neviete spomenúť, čo vám vlastne doma chýba? Máte pocit, že ste na niečo zabudli. Ale čo to vlastne je? Čo by to akože malo byť? Viete alebo sa cítite ešte viac zmätený ako predtým? Tak si to prejdite všetko od začiatku. Čím ste začali, keď ste sa začali zaoberať zariaďovaním? Mysleli ste skutočne úplne na všetko alebo si myslíte, že ste niečo mohli podceniť. Tak sa spýtajte sami seba hneď niekoľko otázok.

zábradlí na schody

1. Mysleli ste aj na bezpečnosť vo vašom domove? Máte zabezpečené všetky rohy? Ak máte dieťa, mali by ste na to myslieť v prvom rade, no ak nemáte, neznamená to, že by ste to mali podceniť. Musíte predsa myslieť aj na svoju bezpečnosť, nemyslíte?

2. Máte doma aj praktické veci? Je fajn, keď sa vytešujete z dizajnérskeho kúska, ktorý ste si zaobstarali, ale aké je jeho reálne využitie? Nesmiete mať doma príliš veľa vecí, ktoré nemajú hlbší význam. Myslite na to.

Vráťme sa však opäť k bezpečnosti. Čo všetko ste pre ňu vlastne urobili? Máte napríklad zabradlie na schody? Nie? Ale no tak. Na niečo také banálne ste predsa nemohli zabudnúť. Verte tomu, že to, že nemáte deti naozaj nie je výhovorka. Niečo takéto vo svojom dome potrebujete. Predstavte si len, že pôjdete večer na záchod a náhodou sa potknete. Nestojí vám to radšej za niečo takéto? Okrem toho to má aj iné skryté výhody, o ktorých neviete.

zábradlí

Môže to byť aj perfektný doplnok. Je dôležité, aby ste mali doma niečo, čo sa vám hodí skutočne ku všetkému. Prečo by to nemohlo byť presne toto? Pokojne na to stavte, jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si vhodný materiál, na ktorom budete stavať. Čo to bude? Čo sa do vášho domu najviac hodí? Bude to nerez, drevo alebo sklo? Všetko má svoje plusy aj mínusy podstatné je, aby ste vedeli, čo ku vám najlepšie pasuje. Len sa držte svojho štýlu. A nepodceňujte bezpečnostné prvky vášho domova.