Bezpečná bublinková fólia pre komfort zásielky

Doručenie tovaru musí byť rýchle, spoľahlivé, tovar nesmie vykazovať známky porušenia a cena za doručenie by mala byť primeraná. Ak si porovnáme doručovanie kartónov a drobných papierových obálok výhody v prospech druhej varianty sú skutočne výnimočné. Obálky nevyžadujú veľa priestoru v porovnaní s kartónmi, sú pevnejšie, odolnejšie, ľahšie sa s nimi pracuje a znesú aj požiadavky medzinárodnej prepravy.

delivery-1417310_640

K najobľúbenejším patria obálky z ponuky bublinkové obálky, ktoré chránia zásielku vďaka dvojitej vrstve z odolného papiera a bublinkovej plastovej fólie vďaka ktorej je zásielka výnimočne chránená.

Obidve vrstvy vytvárajú pevnú bublinkovú obálku s kvalitným uzatváraním na pevnú lepiacu fóliu, takže sa môžete spoľahnúť na diskrétnosť a na kvalitu zasielania tovaru.

Prevedenie ponúkaných obálok je buď v klasickom tmavom alebo svetlom prevedení a k dispozícii je aj originálna holografická obálka s lesklým povrchom a výnimočne efektným dizajnom.

Veľkosti ponúkaných plastových obálok sú klasické kancelárske veľkosti, atypické rozmery sú na požiadanie k dispozícii a takisto aj atypické požiadavky na množstvá nie sú problémom.

Využitie bublinkovej obálky je v modernej dobe veľmi široké, dajú sa použiť na tlačoviny, drobné predmety, malé cennosti, ale aj napríklad na zasielanie drobných krehkých vecí bez ostrých hrán a zakončení.

commerce-161529_640

Bublinková fólia je unikát, ktorý síce pôsobí jednoducho, ale jedná sa o výnimočný patent, vďaka ktorému získala bublinková obálka svoju popularitu.

Povrchová vrstva bublinkovej obálky je nepremokavá, nezmení sa pôsobením vlhka, teplôt, tlaku alebo iných vplyvov, poskytuje bezpečnosť a ochranu.

Pri spojení dvoch technológií vzniká výrobok vo forme bublinkovej obálky s priaznivou cenou, kvalitou a bezpečnosťou zasielania tovaru v nej.

Staňte sa aj Vy jej priaznivcami, určite Vás osloví nielen v kancelárii, na pracovisku, ale jej výhody oceníte aj pre súkromné zasielanie.