Chcete sa stať Európskou spoločnosťou ihneď?

Tu je návod: Existujú firmy, ktoré ponúkajú na predaj obchodné spoločnosti, pripravené na podnikanie podľa vašich predstáv. Ide o spoločnosti s ručením obmedzeným či akciové spoločnosti. Takouto je spoločnosť SE – Societa Europeas a je zriadená ready-made, čo je najrýchlejší spôsob dostať sa k podnikaniu v Európe.

Ide o novozaloženú akciovú spoločnosť, ktorá bola založená práve na tento účel a nemá svoju históriu, podnikanie sa v rámci tejto spoločnosti zatiaľ vôbec nevykonávalo. Podľa vášho výberu môžete byť aj platcom DPH a tiež nemusíte. Kúpou spoločnosti SE ako ready made sa vyhnete komplikáciám pri svojpomocnom zriaďovaní a už do 48 hodín sa môžete stať predsedom predstavenstva.

Biznis man ES

Podľa dohody a požiadaviek si zvolíte obchodné meno i predmet podnikania. Využite profesionálny prístup na se predaj sro a dohodnite si podmienky.

ES otvára cestu podnikania v európskych štátoch, má základné imanie až 120 000 € a funguje nadnárodne. Presun ústredia či sídla je pri tomto type bežný, pričom právna subjektivita je vždy zachovaná. Využiť sa tak dá výhodnejšie daňové či právne prostredie jednotlivých krajín EÚ. Keďže je založenie Európskej spoločnosti zdĺhavé, treba si len vybrať z ponuky ready made SE a za dohodnutých podmienok začať podnikať. V prvom rade je potrebné si rezervovať spoločnosť online a následne sa dohodnúť na ďalších krokoch k vášmu vysnívanému podniku naprieč Európou. Cenu vidíte už pri rezervácii, dokumentáciu však musíte podpísať vlastnoručne a zaplatiť môžete v hotovosti, ale aj kartou v kancelárii.

Takto zriadené spoločnosti sú zapísané v OR a na daňovom úrade, nemajú pohľadávky ani záväzky, ekonomickú aktivitu doposiaľ nevykonávali a takmer ihneď môžu byť prevedené na nového majiteľa. Kúpa je bezpečná z dôvodu, že všetka dokumentácia k predaju je pripravovaná advokátskymi kanceláriami, teda právne v poriadku a aj ostatné dokumenty, súvisiace s predajom sú podpisované za prítomnosti notára. Všetky zmeny v Obchodnom registri a na daňovom úrade zabezpečuje firma, ktorá ready-made SE predáva.

Predseda predstavenstva SE

Dokonca si môžete kúpiť aj virtuálne sídlo. Možné je aj spracovanie prevodných dokumentov v slovenskom a anglickom jazyku pre potreby osvedčovania v zahraničí.

Už len začať.