CUBE dodá Vašej záhrade nadčasový dizajn

Moderné technológie sú v súčasnej dobe na tak vysokej úrovni, že aj na prvý pohľad jednoduchým prvkom dodávajú šmrnc elegancie, nadčasovosti a praktickej funkčnosti. Moderné a inteligentné technológie sú v našich životoch a domácnostiach bežnou samozrejmosťou. Svoje domovy sa snažíme neustále zlepšovať a skrášľovať nielen v ich interiéroch, ale aj v exteriéroch. Predsa len, v našich záhradách trávime množstvo času a oddych či relax na čerstvom vzduchu si chceme užívať plnými dúškami. Veľakrát nám tomu zabraňuje ostré slnečné žiarenie alebo otravný hmyz, no v súčasnosti existujú riešenia už aj na takéto nežiadúce vplyvy.

záhrada pred domom

Ideálnym riešením, ako svoju terasu alebo záhradné posedenie môžete nielen okrášliť, ale prioritne si spríjemniť čas strávený na záhrade je zastrešenie hliníkovou pergolou, ktorá predčí Vaše očakávania. Spoločnosť LM – MONT s.r.o. Vám ponúka jedno z najideálnejších riešení zastrešenia Vašej terasy – hliníkovú pergolu cube https://lmmont.sk/hlinikove-pergoly/hlinikova-pergola-cube/, čo je modelom pergoly markízovej.

zastrešená terasa

Čo Vás na nej určite upúta je možnosť jej ovládania pomocou diaľkového ovládania, takže si ju môžete nastavovať podľa svojich potrieb bez toho aby ste museli opustiť svoje obľúbené miesto. CUBE sú mimoriadne obľúbeným typom pergol aj preto, že jednotlivé zostavy pergol je možné stavať v neobmedzenom množstve, navyše majú možnosť doplnenia o tienenie bočné či LED podsvietenie, čo z nich robí skutočne zaujímavý dizajnový a nadčasový prvok, ktorý dodá Vašej záhrade priamo nečakaný moderný rozmer. Nemalú zásluhu na tomto nadčasovom prvku má aj jeho farba – luxusná grafitová farba konštrukcie pôsobí naozaj veľmi dizajnovo. Každá terasa a záhradné posedenie sú veľmi individuálne, preto Vám s výberom a umiestnením hliníkovej pergoly CUBE veľmi radi poradíme, prípadne zodpovieme na Vaše otázky na telefonu.