Dlhá životnosť kvalitnej kuchynskej dosky z kameňa

Útulnosť a teplo kuchyne vytvára mnoho faktorov, aj vrátane použitých materiálov, architektonických nápadov, osvetlenia, doplnkov. Kvalitne navrhnutá a realizovaná kuchyňa vydrží dlhý čas, niekedy ostáva ja pre budúce generácia a preto je výber materiálu rozhodujúci. Sú síce aj cenovo dostupnejšie a lacnejšie riešenia, tie ale vyžadujú náročnú údržbu, čas a veľa zbytočnej energie.

Prírodné materiály sú vhodnou voľbou pre kvalitnú a elegantnú kuchyňu a stáročia nás v podobe historických skvostov presviedčajú o ich hodnote.

kitchen-2280062_640

Aj ponuka kuchynska doska kamen Goraslovakia využíva výnimočne prírodné kamenné materiály na výrobu kuchynskej pracovnej dosky, pracovných ostrovčekov, kuchynskej a kúpeľňovej zásteny, obkladu a doplnkov. Ponuka obsahuje špeciálne povrchovo upravený mramor, žulu alebo unikátne sfarbený ónyx v žltých a hnedých odtieňoch.

Sila prírodných materiálov v podobe odolnosti, pevnosti, tvrdosti, dlhej životnosti presvedčila mnohých zákazníkov aj napriek vyššej cene v porovnaní so syntetickými náhradami.

Kuchyňa je predovšetkým praktické miesto, kde má elegancia a luxus pôsobiť nevtieravo, neokázalo a kde prírodný kameň má podporovať dizajn prostredia. Ponúkané pracovné dosky to spolu aj s ostatnými kamennými doplnkami spĺňajú a preto sú u zákazníkov obľúbené.

Veď nie je nič jednoduchšie ako vytiahnuť horúci koláč a položiť ho priamo na pracovnú dosku, nehľadať podložky, alebo suroviny pripraviť takisto priamo na doske a zľahka ju potom utrieť. Praktické využitie a udržiavanie je jednou z veľkých výhod prírodného kameňa, spolu aj s odolnosťou voči vysokej teplote, oderom, poškriabaniam, prenikaniu čistiacich prostriedkov do štruktúry materiálu. Dlhá životnosť je vždy garantovaná a prírodné kamenné pracovné dosky vždy pôsobia luxusne aj pri minimálnej námahe.

marble-4062830_640

Farebnosť dosiek a doplnkov v ponuke je tak široká, že každý interiér si nájde tú svoju, kolekcia je originálna a jedinečná, kombinácie farieb, materiálov a prevedení takisto.

Kvalita z prírody spolu s jednoduchou eleganciou a krásou – to je praktické a účelné využitie kameňa v domácnosti.