Exotické umenie tantrickej masáže

Mnohí z nás to nevedia, no starobylé umenie senzuálných masáži vyvrcholilo v dokonalosť vv podobe „tantrickej“ masáže až v sedemdesiatych rokoch minuléhho storočia. Tantrické masáže boli vtedy vyhotovené ako istý druh umenia slúžiaceho na uvoľnenie sa. Cieľom tantrickej masáže, ktorá je mimo iné preslávená svojimi sexuálne terapeutickými účinkami, je relaxácia jedinca.

uvoľnenie

V dnešnej dobe sa nejden z nás nezastaví. Máme tendenciu ísť, ísť a ísť na takzvaný „dlh“ našho tela až do vyhorenia. To, že je neskoro a sme neodvrátiteľne vyčerpaní, si uvedomujeme až keď je neskoro. Cítime tenziu vo svaloch nášho tela, napätie v duši a nepokoj z frustrácie vychádzajúcej z nášho vnútra a nevieme ako sa týchto nepríjemných pocitov zbaviť.

Tantrické masáže sú veľmi uspokojivou a pomerne jasnou, nekomplikovanou cestou ako sa dostať k toľko vytúženému uvoľneniu. Ak je tantrická masáž praktikovaná profesionálkami ako sú práve naše očarujúce masérky so „zlatými“ rukami, viete pri nej zažiť jedny z najintenzívnejších prežitkov vášho života.

orient

Pri masáži typu tantra si treba uvedomiť, že vyškolené a rozžhavené ruky klzké od vonných olejov či nádherne vypracované, každý pohyb uvedomujúce si telá našich pracovníčok majú za úlohu vám dráždiť zmysly. Ich cieľom je hrať sa s vami a vzbudiť vo vás vzrušenie, aké ste ešte nezažili. Chcú docieliť to, aby ste v duchu prosili, aby sa vás dotkli práve tam. A keď už budete mať pocit, že to ďalej neznesiete, že explodujete alebo implodujete… Práve vtedy príde to vrcholné, očakávané a nadmieru relaxujúce uspokojenie v podobe masáže vášho lingamu. Inak povedané mužského prirodzenia. Neváhajte preto a kontaktujte nás. Nájdete nás v hlavnom meste Bratislave, na Ventúrskej ulici každý deň od deviatej rána do jedenástej večera. Sme tu pre vás a je našim potešením poskytovať vám potešenie.