Kabelka vždy pripravená na cestu!


Ženy v svojich kabelkách nosia kadečo a práve preto je vhodné spraviť si občas čas na to aby ste si ju poriadne upratali. Povyhadzovali všetky vreckovky, zvyšky a podobné veci čo v nej nemajú čo robiť. Na tieto veci však nikdy nezabúdajte a majte ich v kabelke vždy!

pěněženka

VRECKOVKY
·         Pravidlo číslo jeden! Každej správnej žene nesmie v kabelke chýbať balíček vreckoviek. Je to neodmysliteľná časť obsahu každej kabelky. Vreckovky sú totiž dôležite a potrebné v najrôznejších situáciach: či už sa s niečím oblejete, roztečie sa vám make-up alebo spustí alergia. Dobrou alternatívou sú aj malé kozmetické vlhčené obrúsky s ktorými máte 100% istotu!

ZRKADLO
·         Ďalším dôležitým obsahom kabeliek by mali byť jednoznačne mále zrkadielka, aby ste vždy vyzerali očarujúco. Občas máme pocit, že s našou tvárou niečo nie je v poriadku a nie vždy sme v obchodnom dome alebo môžeme zamieriť priamo do kúpeľne, či na toalety.

brýle

ŽUVAČKY
·         Nepríjemný zápach z úst nemusí vždy znamenať, že nedodržiavate správnu hygienu. Občas máme proste zlý pocit a nie je príjemné, keď si musíme ústa zakrývať rukou. Preto je dobré mať vždy aspoň jedno vrecúško so sebou.

LIEKY NA BOLESŤ
·         Bolesť je skutočne nevyspytateľná, môže prísť kedykoľvek a rozhodne vám pred tým nezaklope na dvere a nepožiada o vstup. Preto majte vždy po ruke vo vrecúšku v kabelke lieky od bolesti, aby ste nemuseli prerušiť stretnutie a utekať si domov ľahnúť!

TAMPÓNY
·         Určite sa vám neraz stalo, že vás menštruácia nepríjemne prekvapila aj v období, kedy ste ju určite dostať ešte nemali. Pre každý prípad majte preto v taške pár „núdzových“ tampónov alebo vložiek.

kosmetika
 
 
KRÉM
·         Na trhu sa dá zohnať nespočetné množstvo malých krémikov, ktoré sú do kabeliek ako stvorené. Takéto krémy na všetko stoja pár eur, čiže z rozpočtu vám rozhodne tiež veľa neubudne.

PARFÉM/ DEODORANT
·         Poslednou veľmi dôležitou vecou ktorá nesmie chýbať v každej dámskej kabelke je určite parfém. V letných mesiacoch je zasa dôležitý aj deodorant, aby sme predišli nepríjemnému zápachu s ktorým je sprevádzaný aj nepríjemný pocit.