Krása nie je všetko, alebo áno?

Esteticky je krása prvotným znakom, ktorý si všímame u druhého pohlavia. Medzi mužom a ženou musia byť od začiatku nejaké sympatie, hlavne čo sa vzhľadu týka, pretože inak by možno ani neboli spolu. VO vzťahu to býva vždy tak, že žena sa maľuje, nakupuje si krásne nové šaty, ktorými svojho priateľa každý deň ohúri, veď je pravda, že šaty robia človeka ! Nádherný vzhľad si muž určite všimne a pôjde po nej ako po údenom, no časom sa veci menia. Začíname si všímať aj iné hodnoty, než je len vzhľad, pretože žena už má toho večného maľovania a fintenia dosť.

zrcadlo

Prichádza fáza, v ktorej už nepanuje výzor ako taký. Vládu nad ním získava pomaly ale isto krása vnútorná. V tomto období sa rozhodne, či po roku alebo dvoch, či sa daní dvaja ľudia naozaj ľúbia na základe svojim naozajstných vlastností a záujmov. Náhly rozchod v tejto fáze môže byť naopak aj rýchly, pretože jeden z páru odhalí svoju skutočnú tvár a omámenie vzhľadom slúžila ako dobrá zásterka. Keď odhalíte svoj charakter a už od začiatku je jasné, že krása sa skrýva hlavne vo vnútri máte vyhrané. Vyplýva z toho teda to, že na skutočnej kráse záleží – to áno. Ale je to len otázka času, kedy sa tá vnútorná ukáže a nenávratne porazí tú vonkajšiu.

Ak stretnete láskavú osobu, ktorá vám pomôže aj v prípadoch, kedy by ste vy zaváhali, je to človek, ktorého by ste zo svojho kruhu rozhodne nemali opustiť. Je to človek, ktorého krása je postavená na pevných základoch, nech už vyzerá akokoľvek. Ak sa s ním cítite príjemne, rozumiete si a navzájom is pomáhate, nie je čo ďalej riešiť. Nesúmerná figúra, prebytočné kilogramy, vrásky alebo iné defekty tváre by nemali byť prekážkou vo vašom vzťahu.

růe

Je jedno či ste priatelia, alebo len kolegovia. Ide tu o princíp. Názor, ktorý vo väčšine prevláda je omyl dnešnej spoločnosti, ktorý dávajú mnohí ľudia do popredia nevšímajúc si hŕstku ľudí s dobrým srdcom. Modelky a celebrity sa snažia byť dokonalými, zatiaľ čo ich povaha a charakter zodpovedajú nahnevaným babičkám v nemocničnej čakárni. Mali by sme sa zobudiť z tohto zlého sna a zamyslieť sa nad našimi činmi. Neučme naše deti šikanovať ostatných, máme byť predsa ich vzorom ! Učme ich rešpektu pre všetkých ľudí, nehľaďme len na !