Krásne pletené odevy ponúka aj BIG STAR

Vytvárať módu pre deti je asi najviac podriadené kreativite, pri tvorbe modelov pre chlapcov a dievčatá sa môžu vo veľkej miere využívať farby, ich vzájomné kombinácie do tradičných, ale aj abstraktných vzorov, a tiež používanie rozličných ozdôb a nášiviek. Detská móda si to priam vyžaduje. Každodenné povinnosti si musia plniť aj deti, školáci chodia do školy a okrem nej majú aj veľa mimoškolských aktivít, pretože prekypujú energiou, ktorú musia aj niekde vynaložiť. Na každý odchod z domu sa treba pripraviť podľa charakteru aktivity, ktorú budú vykonávať, prispôsobiť tomu oblečenie, aby bolo vhodné do daného prostredia a umožňovalo deťom aj pohodlný pohyb.

Hravosť je im vlastná

Letné teploty prajú ľahkým odevom zo vzdušných materiálov, tričká či tielka alebo šaty, bermudy, šortky alebo ľahké sukne, v nich sa deti nespotia a bavlnené materiály ich budú na tele príjemne hladiť. Nie je však pravidlom, že v letnom období nemôže nastať ochladenie, keď si deti budú chcieť obliecť detské pletené svetre aj niečo teplejšie, napríklad pletený sveter. Hlavne vo večerných hodinách sa schladzuje aj uprostred leta, takže jeden teplejší sveter v ruksaku bude vždy vítaný.

Pletené svetre pre dievčatá je možné zohnať aj na stránke BIG STAR, značky, ktorá vytvára kvalitnú a nadčasovú módu aj pre deti a mladých ľudí. Priadze na ich výrobu sú v širokej palete pastelových odtieňov, strihovo navrhované presne pre deti, ktoré sú večne v pohybe, voľnejšie aj úzke, s rýchlym zapínaním na zips alebo s gombíkmi, ale aj bez akéhokoľvek zapínania a s obliekaním cez hlavu. Svetre majú mladí ľudia radi, hlavne ak majú veľké vrecká a kapucňu vtedy sú „in“.

Súprava svetra a čiapky je efektívna

Pre dievčatá je tvorba módnych odevov poznačená romantickými prvkami, výšivkami, nášivkami, ozdobovaním korálikmi, perličkami, štrasom a podobne, v graficky zaujímavých a netradičných vzoroch a podobne. Dlhšie strihy uchránia krížovú oblasť detí pred prechladnutím a hodia sa hlavne k úzkym džínsom či iným nohaviciam, krátke strihy zasa k širokým sukniam a nohaviciam či šatám.