Prekvapivo lákavé produkty, ktoré sú však úplne zbytočné

Prechádzali ste sa niekedy mestom či obchodným centrom a zrazu vás vo výklade zaujalo niečo skutočne nezvyčajné? Produkt, ktorý v podstate neplní žiadnu praktickú činnosť, no aj tak ste po ňom zatúžili, či už zo srandy alebo jednoducho preto lebo, vyzeral zaujímavo? Svet je z nejakého dôvodu, najmä teda online obchody, plný takýchto „skvostov“, a niektoré sú tak bizarné, až sa im prosto nedá odolať. Ktovie, možno práve vás jeden z nich osloví.veža z kameňov.jpg

  • Najlepšie domáce zvieratko na svete

Ak si náhodou vaša ratolesť stále pýta nejakého toho maznáčika, ale vy mu už z akéhokoľvek dôvodu nemôžete vyhovieť, je možné, že máme pre vás to perfektné riešenie. Kameň, domáce zvieratko. Nerobí hluk, nešpiní, postarať sa oňho dokáže aj to najväčšie nemehlo, keďže ho netreba kŕmiť, ani venčiť po vonku. Ešte aj príde s vlastnou škatuľkou a manuálom, aby ste si boli už úplne istý, že všetko robíte správne. Táto hračka ešte zo 70-tych rokov sa prekvapivo stále drží, a keď sa nad tým zamyslíte, možno to nakoniec nebol až taký zlý nápad.

  • Dáždniky na lodičky

Vyzerá to presne tak ako to znie. Absurdne, a pritom nie tak úplne. Každá dáma by sa nad tým pravdepodobne aspoň zamyslela a zvážila to. V daždi a nepriaznivom počasí sa špinavým topánkam nevyhne nikto, a niektorým to môže poriadne znepríjemni deň. No či je práve takýto vynález tým správnym riešením, zostáva otázne.

  • Zvláštne príchute

Najskôr prišla žuvačka s príchuťou mäsových guliek pre odvážnych gurmánov, a potom špeciálny čili balzam na pery pre veľmi ostré slečny. Ani jeden sa neuchytil, no ak si dáte tú námahu, určite ich ešte niekde nájdete. Ktovie prečo, no takýchto degustátorských výrobkov je čoraz viac. Možno im po čase predsa prídeme na chuť.dáždnik.png

  • Stolička, na ktorej sa nesedí

Mysleli ste si, že na sedačkách sa len sedí? Omyl! Existuje stolička, ktorá je určená na niečo kompletne iné. Na čo, to už sa nevie, no na pohodlný oddych to nebude, keďže sedadlo je vypúlené dohora a tvorí vyvýšeninu, na ktorej sa udržia akurát tak profesionálny gymnasti. Azda išlo o výstrelok umenia interiérového dizajnu,  ktorého sa vykľul tento humorný tovar.