Prestaňte s vyžieraním chladničky

Vždy som bola bacuľka. Naozaj som bola celý život pribratá a práve preto mi bolo jasné, že s tým musím niečo urobiť. Kým som bola malá, mamina mi nechcela dovoliť žiadne obmedzovanie sa v strave, lebo som bola stále „vo vývine“ takže bolo jasné, že je zbytočné s tým niečo robiť. Keď som už mala dvadsať a na bruchu poriadnu pneumatiku, bolo jej jasné, že sa s tým proste niečo robiť musí a čím skôr, tým lepšie. Preto som sa rozhodla, že začnem cvičiť a zameriavať sa na všetko, čo je okolo mňa toxické. Vyhádzala som potraviny, ktoré by mi mohli škodiť, to však nie je všetko.

zelenina

Ak patríte k ľuďom, ktorí sa nikdy predtým neobmedzovali v jedle, je jasné, že toto bude pre vás znamenať naozaj veľmi veľký problém. Aj keď sa vám to možno nezdá, pevná vôľa je pri chudnutí základ a keď to raz nejde, tak si koledujete o naozaj veľmi veľký problém. Ja som sa teda mala problém krotiť, čo sa týka v jedení. A zdravé jedlo? To mi teda absolútne nestačilo. Vedela som, že sa musím od toho všetkého odtrhnúť a začať pre svoje telo robiť maximum. To však neznamenalo, že to pre mňa nepredstavovalo problém.

jablka


Keďže som mala stále potrebu chodiť do chladničky, rozhodla som sa, že sa ešte trošku vylepším a budem sa sústrediť na to, aby som mohla chudnúť skutočne. Práve preto som sa postavila za spalovace tukov. Aj keď to pre niektorých ľudí predstavovalo totálnu blbosť a je jasné, prečo to tak asi bolo, mne bolo jasné, že mi pomôže iba toto. Vedela som, že vďaka tomu prestanem chodiť do chladničky a zameriavať sa na veci, ktoré sú naozaj, ale naozaj veľmi dôležité. Aj keď si myslíte, že to nakoniec bude znamenať niečo viac, prečo nie? Ja som sa konečne vďaka tomu prestala budiť na vlčí hlad. A verte tomu, že toto by chcel nakoniec dosiahnuť vo svojom živote naozaj úplne každý, aspoň podľa môjho názoru. Takže som sa rozhodla. A nič vám nebráni v tom, aby ste sa tak nerozhodli aj vy.