Robotický vysávač Hom-Bot Turbo +

O robotických vysávačoch už snáď každý počul a mnohí ho máme doma. Títo šikovný pomocníci dokážu udržiavať Vašu domácnosť stále čistú a tým Vám ušetria kopu drahocenného času, ktorý by ste museli každý deň venovať upratovaniu. Ale nie je robotický vysávač ako robotický vysávač.
robot vysavač na koberec
Čo ale, ak by ste mohli navyše ešte zistiť, či nedošlo vo Vašej domácnosti k nejakému pohybu, a tak mať doma nielen upratané ale aj postrážené? To všetko je dnes možné, vďaka horúcej novinke od spoločnosti LG v podobe nového robotického vysávača Hom-Bot Turbo +.

· Nový štvorcový robotický vysávač LG Hom-Bot Turbo + má ako prvý na trhu domáce kamery v podobe prednej, hornej a spodnej.

· Táto nová špeciálna technológia prináša rad funkcií, o ktorých ste mohli doteraz len snívať.

· Veľmi moderná technológia systému upratovania je založená na skenovaniu priestoru dvoma kamerami, detegovaniu prekážok ultrazvukovými senzormi a schopnosťou sa postupného učenia a ukladania si všetkého do pamäte.

· Vďaka funkcii HomeGuard budete neustále v pohode, aj keď práve nebudete doma. Hom-Bot bude sledovať vybranú oblasť, kde momentálne upratuje, a ak zaznamená nežiadúci pohyb, pošle cez aplikáciu päť fotografií priamo do Vášho smartphonu.

· Nechýba ani funkcia Smart Diagnosis pre ľahkú a rýchlu diagnostiku prípadnej poruchy, alebo neštandardnej situácie, vrátane aktualizácie softvéru.

· Ku všetkým týmto funkciám má úplne nový, vylepšený motor Smart Inverter, pre tiché a účinné upratovanie s desaťročnou zárukou.

· A snáď mimo vyššie uvedenej funkcie sa jedná o výnimočne elegantný štvorcový dizajn, kompaktné rozmery a komunikáciu v češtine aj v slovenčine, pre veľmi jednoduché upratovanie s tými najmodernejšími technológiami.
robot vysavač
Aplikácia LG Smart ThinQ ponúka chytré funkcie nielen pre tento vysávač, ale aj pre ďalšie spotrebiče od spoločnosti LG. Do práčky tak napríklad môžete nahrať nový prací program, podľa Vašej aktuálnej potreby a pre všetky spotrebiče s funkciou NFC Tag On možno v prípade problémov diagnostikovať cez chytrý telefón niekoľko desiatok rôznych porúch, alebo upozornenia a tak ušetriť veľa času a peňazí. Pre milovníkov moderných technológii sa na rok 2017 chystá úplná novinka a to práčky s pripojením cez Wi-Fi sieť.