Svetlo budúcnosti

Také svetlo, ktoré rozožiari celú miestnosť, keď sa zapne. Naozaj kvalitné, svieti až na diaľku a nebudete mať problém s tým, že aj keď svietite, tak v rohoch miestnosti alebo dokonca niekedy aj v strede nič nevidíte. To je dosť častý problém, s ktorým sa človek stretáva. Nakúpi si nejaké úsporné žiarovky a v konečnom dôsledku si kazí vlastné oči na úkor úspory elektriny. Tak by to vôbec nemalo byť. Kvalitné svetlo by malo spĺňať všetky vaše predpoklady a to je teda hlavne tá svietivosť. Kvôli ničomu inému si dané svetlo nekupujeme. Chceme si predsa posvietiť na vlastný príbytok, pod vlastné ruky, keď niečo robíme a hoci nechceme zbytočne čerpať elektrickú energiu, keď to inak nejde, tak sa s tým radšej vysporiadame. Keby sme prišli o zrak bolo by to oveľa vážnejšie ako len nejaké minuté peniaze za elektrickú energiu.

light-bulb-2010022_1920

Led panel je svetlo, ktoré patrí k tým, ktoré sú naozajstným unikátom vo svojom obore. Je to svetlo, ktoré je síce obrovské – veľké, ale to kvalitné svetlo, ktoré vám vyrobí s tým budete isto iste nadmieru spokojný. Dá sa zapustiť priamo do stropu. Napriek tomu, že je celkom rozmerné, vôbec nie je také do očí bijúce ako by sme si mysleli. Tým, že sa zapustí priamo do stropu ho vnímame len veľmi okrajovo. Nemusíme navyše kupovať nejaké špeciálne lustre alebo lampy, do ktorých by sme ho dali, pretože ono už svoj obal má a ten je plne postačujúci.

light-3176887_1920

Keby ste sa nevedeli rozhodnúť medzi teplým alebo studeným odtieňom bielej, tak môžete zvoliť aj neutrálny a vyhnete sa tak zbytočnému rozhodovaniu. Zlatá stredná cesta. Môžete si vybrať hranatú verziu alebo okrúhlu verziu tohto svietidla. Dizajn je len na vás. Zapustenie do stropu taktiež môžete vynechať a vybrať si verziu, ktorá sa osádza už priamo na strop. Takže žiadne búranie, ak už máte stropy hotové nemusíte absolvovať. Ja len ak vás len toto odradilo, tak smelo do toho.