Technológie pre jednoduchšie podnikanie

Spoločnosť Schoeller Allibert sa špecializuje na výrobu kvalitných kontajnerov rôznych druhov, prepraviek, debničiek, ale aj paliet. Produkty sú pevné, ľahké, spĺňajú príslušné priemyselné, či potravinárske normy a sú ideálnou formou na skladovanie, alebo transport produktov pri podnikaní. Všetky kontajnery sú vyrábané tak, aby bolo ich používanie maximálne efektívne, nenáročné a vďaka kvalitne použitých výrobných materiálov aj dlhodobé. Ručná manipulácia s kontajnermi je jednoduchá a väčšinou realizovateľná jedným pracovníkom. Žijeme v dobe, kedy technológie človeku uľahčujú život v každej sfére.

moderne technologie

Preto sú kontajnery obohatené o rôzne technológie Schoellerallibert. Asi najpopulárnejšou je SmartLink. Vďaka identifikátorom v podobe čiarových kódov a systému SmartLink je jednoduché zorientovať sa v pohybe a lokácii jednotlivých kontajnerov. Nedochádza k ich stratám a eliminované je aj poškodenie obsahu kontajnerov. Dáta je možné vykazovať rôznymi spôsobmi, takže si každý podnikateľ nájde ten správny systém výkazov. Produkty, ktoré sú schválené pre ESD sa vyznačujú ochranou Vašich elektronických súčiastok pred elektrostatickým výbojom. S ESD technológiou bude preprava aj tých najcitlivejších elektronických súčiastok bezpečná.

eko

Najbezpečnejšia preprava potravín z hľadiska hygieny, je zaručená technológiou Anti Bacteria (Purity). Antibakteriálny materiál zaručuje hygienické prostredie pre potraviny rôznych druhov. Vznik plesní a ich šírenie je v kontajneroch s technológiou Purity výrazne eliminované. Na to, aby ste vylúčili prítomnosť drobných úlomkov plastu v potravinách, s ktorými pracujete, je vhodné využívať produkty s technológiou Detectables. Spoločnosť Schoeller myslí zodpovedne, a preto tak pristupuje aj ku životnému prostrediu. Vďaka technológii CircuLine je znížená spotreba primárnych plastov. Produkty označené ako CircuLine sú 100% udržateľné. Ak prevážate nebezpečný tovar, určite Vás osloví UN certifikácia. Vďaka kontajnerom s UN certifikáciou je možné prepravovať tovar námornou, leteckou, či cestnou dopravou, a to bez rizika potenciálneho nebezpečenstva.