Trendy v bižutérii sa vracajú: perly po babičke budú opäť „in

Také množstvo štýlov, aké je dnes v móde, nám ponúka nekonečne veľa variácií a kombinácií podľa vlastnej fantázie, že niekedy je problém nájsť aj svoj vlastný štýl, pretože sa nám páčia naraz aj dva či tri, a vybrať si dá naozaj zabrať. Platí to aj pri šperkoch, ktoré by mali ženu ozdobiť a skrášliť. Šperkom vieme čarovať, z nenápadnej myšky sa môže razom stať dračica alebo luxusná dáma na úrovni. Teraz však prichádza jar a to je obdobie, kedy sa dovoľuje trocha sa odviazať a pohrať sa s farbami. Staré, nenápadné doplnky chvíľu nechajte odpočívať a zadovážte si nové, výrazné, ktoré prinesú do vašej garderóby závan čerstvého vzduchu. Cieľom je pôsobiť nadčasovo, ale hlavne štýlovo.

šperky
 
Princezná nech je vzorom
Najmilovanejšia princezná Lady Diana bola práve tá, ktorá preslávila strieborný prsteň s modrým kameňom, umiestneným uprostred. Jej posolstva sa môžete držať aj vy, ale nič nepokazíte tým, ak kameň modrej farby nahradíte zeleným. Blíži sa predsa jar a zelené odtiene jej sviežosť pripomínajú najviac.
 
Náušnice, ktoré neprehliadnete
Čaká vás v najbližšom období nejaká významná udalosť? Rozmýšľať začnite už teraz. Doplnky výraznou mierou prispievajú k oživeniu outfitu, zvlášť, ak sú šaty v jednoduchšom prevedení. Výbornou voľbou sú veľké a výrazné, často siahajúce až ku pleciam. Tie zaručene upútajú na vás všetky pohľady.
 
Oprášte perly
Perly po babičke, ktoré ukrývate vo svojich pokladoch, sa dočkali znovuobjavenia práve v tejto sezóne. Vdýchnite im nový život, vyskúšajte klasické okrúhle alebo rôzne variácie tvarov a dajte okoliu najavo, že viete, čo akurát letí.
 
Svoje meno na krku
Nosiť na krku svoje iniciálky alebo krstné meno nie je v žiadnom prípade sebecké. Práve tak dáte okoliu najavo lásku k sebe samej. Známe módne domy predstavili náhrdelníky v tomto duchu, jediným rozdielom je, že sú farebné.

hudba
 
Na každý prst jeden
Obľúbený prsteň neskrývajte doma, ale ak ich máte viac, tak ich ukážte všetky naraz. Na každom prste noste jeden, ale dodržte farebný odtieň a štýlovo ich zlaďte, budete pôvabná. Platí rovnica: čím viac lesku = tým krajšia ruka.