Web pre predávajúcich aj kupujúcich

Web, ktorý je populárny v Česku, ale aj v Rakúsku sa na Slovensku rozvíja veľkou rýchlosťou. Jednoduchým vyhľadaním, ako zarobiť na internete si môžete vybrať aj túto možnosť. Jaspravim je overený portál, o ktorom písali rôzne média. Aké sú teda ponuky a ako sa na stránke orientovať?

call centrum

Kto predáva?
Jaspravim tvoria predovšetkým mladí ľudia, ktorí ho založili, ale aj tí, ktorí ho využívajú sú narodení v deväťdesiatich rokoch. Ak by ste sa aj vy chceli zapojiť, aký je dopyt a akú máte šancu na slušný zárobok? Trh, pre ktorý by ste chceli ponúkať svoje služby je naozaj veľký a rozmanitý. Od klasických IT vecí ako tvorba web stránok, prenesenie stránky na nový hosting a SEO služby. Populárnou ponukou sú preklady textov do cudzích jazykov alebo grafické služby.
Ak neovládate ani jednu z vyššie uvedených veci, klasické práce v oblasti stavebníctva alebo umelecké práce si tiež nájdu svojich zákazníkov. Na jaspravim.sk je aj kategória vtipné a čudné, čo dáva priestor pre naozaj nezvyčajné spôsoby zárobku.

komunikace

Ako sa predať
Ak by vám obchody veľmi nešli, za malú sumu môžete využiť službu topovania inzerátu. To posunie váš inzerát na vyššie priečky v danej kategórii a ľudia si vás ľahšie nájdu. Na škodu nie je ani zdieľanie na Facebooku, Instagrame alebo iných sociálnych sieťach.

práce

Záruka kvality
Pri predaji si dávajte naozaj záležať na svojej práci, pretože kupujúci vás po ukončení nákupu ohodnotia. Pri naozaj zle odvedenej práci vám portál nemusí vyplatiť peniaze. Kupujúci totiž neplatí priamo vám ale cez jaspravim, ktorý túto platbu podrží až keď kupujúci dostane službu, za ktorú si zaplatil vám budú peniaze vyplatené. Takto sa vyhnete zbytočným problémom a nedôveryhodným ponukám. Od začiatku roka sa pridala novinka a to v podobe platby DPH. Aj to je jeden z dôvodov, prečo kupujúci oslovujú radšej cez správu. Nie že je to len proti pravidlám, ale hlavne nebezpečné, keďže platíte vopred a bez záruky férovej dohody.
Ak nehľadáte nový spôsob, ako si zarobiť, môžete si vytvoriť na mieru ušitú ponuku pre šikovných ľudí. Ponuky práce je naozaj dosť, preto sa snažte vyjsť v ústrety ľuďom, ktorým platíte.