Z mora toho ťažíme naozaj veľa

O mineráloch z Mŕtveho mora už počul asi každý, nachádzajú sa v kozmetických prípravkoch, ktoré využívame každý deň. Mŕtve more je miesto, kde sa spomínané minerály hromadia vo veľkom množstve a na jednom mieste, a práve preto je toto ich najbohatší zdroj. Žiadny iný oceán ani more sa takým množstvom pochváliť nemôže.

Pokožka sa vám za opateru poďakuje

Ťažba minerálov z Mŕtveho mora je žiadaná z dôvodu ich využitia na výrobu kvalitných kozmetických výrobkov a doplnkov, pretože obsahujú zdraviu prospešné výživné látky, a tie sa ujali ako perfektný zdroj všetkých požadovaných vlastností so širokým spektrom účinkov v najrozličnejších oblastiach kozmetiky, liečebnej či dekoratívnej.

Internet sa stal miestom, kde sa nachádza rozmanitá ponuka mnohých výrobcov nielen dekoratívnej, ale aj liečivej kozmetiky, tu vyhľadávame všetko, čo potrebujeme ku každodenným rituálom alebo v prípade potreby pomoci s konkrétnym problémom, kozmetickým či zdravotným. S množstvom tovaru vám pomôže dr nona poradca, ak sa obrátite na eshop dr-nona, tak si určite vyberiete ten správny výrobok.

Hladkú a zdravú pleť môžete mať aj vy

Úloha krému už dávno nie je iba jedna, ale v súčasnej modernej kozmetike v sebe spája množstvo pozitívnych vplyvov na pokožku, počnúc hydratáciou cez ochranu pred UV žiarením či voľnými radikálmi až po špeciálne zložky, ktoré majú bojovať proti vráskami alebo chrániť citlivú pleť a dodávať jej nevyhnutné látky. Okrem iných stránok je v eshope dr-nona bohato zastúpená ponuka výrobkov práve s minerálmi z bahna z Mŕtveho mora, a tie sa využívajú pri výrobe mnohých druhov prípravkov v kozmetickom priemysle, v pleťových a telových mliekach, balzamoch, očných a pleťových krémoch, géloch proti vráskam, krémoch na ruky, dezodorantov, soliach do kúpeľa, pomádach, obkladoch a šampónoch na vlasy, tuhých parfumoch, ústnych vodách, žuvacích tabletách a iných. Komplexná starostlivosť o vlastné zdravie a krásu je základ toho, aby sme boli v pohode a zdraví, mali zdravé sebavedomie a bez obáv sa dokázali pozrieť do zrkadla.