Zábradlie na schody, ktoré ponúkajú samé výhody

Rozhodli ste sa pre rekonštrukciu vášho bývania? Staviate práve rodinný dom, kde chcete začať nový život? Ak ste na tieto otázky v duchu odpovedali slovíčkom áno, v takom prípade určite rozmýšľate nad rôznymi doplnkami a vybavením interiéru vášho nového bývania. Dnes nebudeme hovoriť o bytoch, naopak sa budeme venovať rodinným domom.

sklenené zábradlie

Niektoré domy sú iba s jedným podlažím a nazývajú sa bungalovy, ktoré sú poslednú dobu tiež veľmi obľúbené. My sa však dnes budeme venovať téme pre poschodové domy, kde môžete nájsť jedno či viacero schodíšť. Na schodisko je totiž veľmi dôležité aj zábradlie, ktoré bude zároveň chrániť pred neželaným pádom, bude oporou popri chodení a zároveň bude moderné a bude skvelým doplnkom domu.

točité schodisko

Ak zvažujete, ktoré zábradlie na schody bude pre vás najvýhodnejšie, určite ste sa rozhodovali medzi skleneným, dreveným či hliníkovým. V aktuálne modernej architektúre a dizajnérstve je veľmi obľúbené najmä sklenené, pretože poskytuje samé výhody. Napríklad takéto zábradlie dokáže skvele presvetliť váš dom a hlavne ho dokáže aj opticky zväčšiť, po čom túži nejeden človek.

Mnohí sa boja, že by bolo toto zábradlie nebezpečné a mohlo by spôsobiť zranenia. Opak je však pravdou, pretože tieto sklenené zábradlia sú zložené z kvalitného a pevného skla, ktoré má silnú ochrannú funkciu. Na výber máte z viacerých dizajnov zábradlí, niekde je zakomponovaný aj hliník či iné materiály, iné sú zasa čisto zo skla. Všetky tieto zábradlia vlastnia aj špeciálne certifikáty, ktoré vás ešte viac ubezpečia o ich kvalite.

Cenovo sa zábradlia líšia, no pred samotnou objednávkou vám bude poskytnutá kompletná cena na základe vašich požiadaviek a parametrov zábradlia.

Ak milujete modernosť, nadčasovosť a chcete byť vždy trendy, neváhajte a prezrite si ponuku tých najnovších zábradlí na schody aj vy!