Zvíťazte nad poruchou erekcie

Vytúžené zlepšenie erekcie nepríde len tak, bez vášho boja. Prečo hovorím o nejakom bojovaní? Pretože je to skutočný boj. Nebol som síce nikdy vo vojne, ale som skalopevne presvedčený, že bojovať na fronte musí byť v niečom jednoduchšie. Ak chcete, aby sa vaša potencia dostala do tej najlepšej formy, musíte na nej pracovať každý deň.Siluety dvoch mužov, ktorí sa bijú pri západe slnka.jpg

Musíte sa stať lekárom vlastného tela

Môžete ísť za atestovaným lekárom, no v mojom prípade, mi táto osoba nepomohla absolútne. Prišiel som k nemu, opýtal sa ma, čo ma trápi a oznámil mi to, čo už som dávno vedel – trpím erektilnou poruchou. Nasledovali lieky a rada o tom, že si tým nemám lámať hlavu, že to je normálne a že dnes už týmto problémom trpí mnoho mužov. Sakra! Prečo by mňa mali zaujímať iní muži? Moje problémy sú tie moje, a to, že nimi trpí aj niekto iný, mi určite nepomohlo ho zvládať lepšie.

Ak chcete poruchy erekcie naozaj poraziť, musíte sa naučiť liečiť samých seba. Všímajte si napríklad to, kedy k problémom dochádza, kedy ste naopak v pohode. Všímajte si, ktoré lieky pomohli viac a ktoré menej a taktiež to, či na vašu erekciu nevplýva aj vaše psychické rozpoloženie. Keď si urobíte takú malú súkromnú štúdiu o svojom tele a hlave, môžete pristúpiť ku konkrétnym riešeniam.Rozhodca drží ruku víťazovi v boxerskom ringu.jpg

Tak napríklad ja, som si na sebe všimol, že keď sa ideme s manželkou milovať tesne po jedle, nie je šanca, aby som erekciu dosiahol. Má to logický základ. Jedlo je v žalúdku, takže väčšina kyslíka pracuje na prekysličovaní krvi práve e na tomto mieste. Preto som pred sexom nejedol naozaj nič. Viete, keď vaše telo funguje správne, tak nemá problém okysličovať aj dva orgány naraz. V prípade mužov s poruchami erekcie, je to však komplikovanejšie.

Taktiež som mohol pozorovať súvislosť medzi psychickou únavou a erekciou. Čím viac som bol unavený, vystresovaný alebo rozladený, tým horšie to bolo v posteli. To, čo sa vám snažím povedať je, že netreba riešiť len samotnú erekciu, ale aj faktory, ktoré na ňu majú vplyv.