Aby boli svadobné šaty in


Čo sa týka svadobných šiat, tak to je vždy téma číslo jeden. Jediné ženy, ktoré sa o tom nechcú rozprávať, sú určite odporkyne svadieb. Pretože svadobné šaty? Tak to je niečo, na čo sa každý človek rád pozrie. Ako v bežných módnych trendoch, tak aj v svadobných šatách existujú veci, ktoré sú in a tie, ktoré sú proste nevhodné alebo nevyzerajú dobre. Nebudeme si klamať, tie prešlapy dokážu byť skutočne veľké. Teraz sa smejeme na tom, čo mali oblečené naše mamy, ktoré vyzerajú na svadobných fotkách ako torty. No pri tom, ako sa móda neustále hýbe sa môže stať, že sa o niekoľko rokov za svoje svadobné šaty budeme hanbiť aj my. Skúsme však zvoliť niečo, na čo budeme vždy hrdé.
 snubní prsteny
Šaty, ktoré sú jednoznačne in
Okrem čipky, ktorú môžete vidieť na svadobných šatách v rôznych podobách, sú moderné jednoduché šaty, ktoré sú zároveň praktické. Vlečka a závoj možno vyzerajú dobre na fotkách, na druhej strane vám počas zábavy budú jedine zavadzať. Ak silou mocou potrebujete mať na fotkách závoj a vlečku, tak si ich dajte, potom ich však odložte. Ešte stále sú moderné holé plecia a korzety, na druhej strane sa však môžete pozrieť aj na pekne vykrojené šaty bez holých pliec, alebo aj rukávy, ktoré vyzerajú skutočne veľmi elegantne.
 manželé na kole
Šaty, ktoré sú proste out
Už spomínaná torta je niečo, na čo by ste mali zabudnúť. Nechcete predsa vyzerať ako panáčik na vašom svadobnom koláči, také niečo sa už jednoducho nenosí. Kruh možno dostanete k svojim šatám bežne, no to neznamená, že máte vyzerať pribrato a zle. Čo je ešte nemoderné? Jednoznačne prezdobenosť, ktorou si môžete celkový vzhľad iba pokaziť. Keď k tomu pridáte výrazný účes a líčenie, môžete ísť rovno na karneval.
 
Ak chcete vedieť, čo sa teraz nosí, pozrite si modely od známych návrhárov. Uvidíte, aké jednoduché je nájsť šaty, ktoré by sa vám páčili. Vtedy aspoň budete vedieť, podľa čoho máte hľadať, no nie?