Hand made výrobky naj kvalitou ?

Na svete existuje množstvo šikovných žien, ktoré dokážu vyrobiť všetko od kozmetiky cez bižutériu až po oblečenie. Môžete sa od nich aj, čo to naučiť a tiež si tak prilepšiť k rodinnému rozpočtu.Vlna , háčkovanie.jpg
Viete háčkovať ? Využite to !
 Staré dobré háčkovanie sa vracia do módy a do hneď v rôznych vekových kategóriách. Od mladých 18- nástiek až po 30-ročných mamičiek. Táto mánia láka každého a hneď sa do toho zamilujete. Ak neviete háčkovať no chceli by ste skúsiť ? Môžete si aj hneď nájsť, čo to na internete a naučiť sa tak nejaký ten uzol alebo požiadajte svoju babičku, aby vás to naučila.  Určite sa poteší aj ona. Čoraz viac je veľký záujem o háčkované hračky je to síce dosť zdĺhavá záležitosť no verte stojí to za to. Tieto hráčky sú totiž jemnučké a hebké na dotyk a vyzerajú fakt štýlovo. Na facebooku nájdete rôznč hand made tvorby stačí si len vybrať alebo pridať sa k nim.stužka , ozdoba na kočik.jpg
Náramky, šnúrky na cumlík, mašličky na kočík
Aj o tieto drobnosti je veľký dopyt. Výroba je celkom jednoduchá. Stačí mať správne náradie, korálky, stužky, mašličky… Vyzerá to naozaj krásne a unikátne. Môžete si dať aj vyrobiť šnúrku na cumlík s vlastným menom dieťaťa. Je to nový obľúbený  hit medzi mamičkami zvýrazňuje tak jedinečnosť výrobku, pretože daný výrobok si nebude môcť zakúpiť nikto iný. Mašličky na kočík sú tiež veľkou obľubou. Krásne červené mašličky proti urieknutiu s menom si môžete všimnúť na uliciach v meste skoro na každom štýlovom kočíku.
Originálne doplnky, ktoré si môžete navrhnúť a vybrať podľa seba
Fusaky, kožušinky, rôzne doplnky ku kočíkom aj takéto možnosti ponuka had rade tvorba. Jedinečnosť a dokonalosť v jednom je hlavnou prioritou. Nechcete byt ďalší ovcou v dave ? Tak siahnite po hand made tvorbe, bez zbytočnej chémie, alergénov. Zvýrazní vašu jedinečnosť a krasu v jednom podľa vášho gusta.
Môžete si aj dať ušiť rôzne oblečenie či už ako sety pre celú rodinu alebo len tak pre seba. Mnoho žien ponuka krásne sety pre celú rodinku určenú na fotografovanie, ale aj na bežné nosenie.